• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)

349 805.42 UAH з ПДВ
Номер: 207f119f22a54d83a9a8bc9ecab2cbf8
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-24-003376-c-b1
Замовник: КЗ Херсонської обласної ради "Олешківський дитячий будинок-інтернат"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 70
Дата підписання: 30.12.2020 00:00
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 349 805.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 300.90 UAH)
Оплачено: 349 805.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 300.90 UAH)
Причини розірвання договору: постачальник не може постачати природний газ по ціні договору, без нанесення збитків товариству

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 135000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75101, Україна, Херсонська область, Олешки, пров. Ракитний, 28 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КЗ ХОР "ОДБІ"
ТОВ "Екотехноiнвест"
Сума 63274.94 UAH
Статус
Оплачений
14.05.2021 11:04
Док-ти 1
КЗ ХОР "ОДБІ"
ТОВ "Екотехноiнвест"
Сума 135392.65 UAH
Статус
Оплачений
16.03.2021 09:57
Док-ти 1
КЗ ХОР "ОДБІ"
ТОВ "Екотехноiнвест"
Сума 148757.48 UAH
Статус
Оплачений
16.04.2021 11:05
Док-ти 1
КЗ ХОР "ОДБІ"
ТОВ "Екотехноiнвест"
Сума 0.03 UAH
Статус
Оплачений
18.05.2021 10:05
Док-ти 1
КЗ ХОР "ОДБІ"
ТОВ "Екотехноiнвест"
Сума 1159.08 UAH
Статус
Оплачений
18.05.2021 10:04
Док-ти 1
КЗ ХОР "ОДБІ"
ТОВ "Екотехноiнвест"
Сума 1221.24 UAH
Статус
Оплачений
08.06.2021 10:07
Док-ти 1

Внесені зміни

    Номер: 8936c0c0bfa443e398e11d0520bdc678
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю без збільшення суми договору
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 29.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 1 від 29.01.2021 р. до договору 70 від 30.12.2020 р..pdf
    Номер: 282da7b8ec4448b883bf5b8ba170ecf0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару без збільшення суми договору
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 01.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 2 від 01.02.2021 р. до договору 70 від 30.12.2020 р..pdf
    Номер: 000c799e9c584513834a137d50bbc62a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну товару без збільшення суми Договору
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 04.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 3 від 04.02.2021 р. до договору 70 від 30.12.2020 р..pdf
    Номер: 703047287fc74162ae42c81d0d5e19a7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницб товару без збільшення суми договору
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 08.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 4 від 08.02.2021 р. до договору 70 від 30.12.2020 р..pdf
    Номер: b8414f94168a4141b545e0482c7ae4de
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару без збільшення суми договору
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 02.04.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 5 від 02.04.2021 р. до договору 70 від 30.12.2020 р..pdf
    Номер: 406fa9e77810441da820f353ddbc9130
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони Договору дійшли згоди у зв'язку з достроковим розірванням Договору зменшити обсяг закупівлі
    Номер додаткової угоди: 6,7
    Дата внесення змін до договору: 02.06.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 6 від 02.06.21р. до договору _ 70 від 30.12.20р _ лист..p...
pdf
ДУ 7 від 02.06.21р. до договору _ 70 від 30.12.20р..pdf