• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)

Завершена

29 493 103.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
Номер: 8c4e063921e54968a95c658332bf1dd3
Внутрішній номер закупівлі: 7341361
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-23-003082-a   
Замовник: Східницька селищна рада
Контактна особа: Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 29 493 103.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 294 931.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 145 000.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2020 17:52 - 29.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2020 17:52 - 09.12.2020 17:00
Аукціон: 10.12.2020 13:00 - 10.12.2020 13:27
Період кваліфікації: 10.12.2020 13:27 - 16.12.2020 17:09
Період завантаження договору: 16.12.2020 17:09 - 05.01.2021 17:09
Умови оплати:
інша подія - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 82391, Україна, Львівська область, смт.Східниця, вул.Кропивницька На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "СПЕЦАВТОГІДРОБУД"

Оскарження: 16.12.2020 17:09 - 27.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 28 977 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 682 268.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2020 17:09
Документи 88
Скарги 0
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Початкова пропозиція 29 200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0
ТОВ "БУДІНЖИНІРИНГ ГРУП"
Початкова пропозиція 29 493 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 493 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a00a9c4307ac4d8b916f304d39618fec
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-23-003082-a-b1
Постачальник: ПП "СПЕЦАВТОГІДРОБУД"
Номер договору: 28/12/20
Сума договору: 28 682 268.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 23 901 890.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2020 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 28.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
20
Договір 28.12.20
p7s
sign.p7s