-
Відкриті торги
-
КЕП
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
28 682 268.00
UAH з ПДВ
Номер:
a00a9c4307ac4d8b916f304d39618fec
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-23-003082-a-b1
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Контактна особа:
Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП "СПЕЦАВТОГІДРОБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37000116
-
Контактна особа:
Іван Кремінець +380686447119 specialbud@ukr.net
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, ВУЛИЦЯ ГРАБОВЕЦЬКА, будинок 5Б
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
28/12/20
Дата підписання:
28.12.2020 00:00
Період дії договору:
28.12.2020 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
28 682 268.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 780 378.00 UAH)
Оплачено:
14 813 235.43 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 468 872.57 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Кількість
1 роб
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
581d13639b804593bf62aeb1407c5e1e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну виконання робіт відповідно до листа Підрядника від 20.12.2021
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано