-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво моста через р. Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-11-23-003082-a
Завершена
29 493 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
Період уточнення:
23.11.2020 17:52 - 29.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим