-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Філе куряче, свинина, яловичина
Тендер Prozorro UA-2020-11-23-000375-a
Завершена
292 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 929.40 UAH
мін. крок: 1% або 2 929.40 UAH
Номер:
805cc4b127f9469cb6f6983ee16508c3
Внутрішній номер закупівлі:
7322726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-23-000375-a
Замовник:
Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхнич Тетяна Григорівна +380997253645 t.yuhnich@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
292 940.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 929.40 UAH
Період уточнення:
23.11.2020 10:00 - 06.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2020 10:00 - 16.12.2020 10:05
Аукціон:
17.12.2020 15:00 - 17.12.2020 15:33
Період кваліфікації:
17.12.2020 15:33 - 21.12.2020 08:14
Період завантаження договору:
21.12.2020 08:14 - 10.01.2021 08:14
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- Описоплата згідно наданихнакладних та рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
філе куряче
Кількість
318 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
свинина
Кількість
906 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
яловичина
Кількість
1024 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Торговий дім "Бекон"
Оскарження: 21.12.2020 08:14 - 01.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24788518
-
Контактна особа:
Іванова Тамара Володимирівна +380512646145 bekon_acc@ukr.net
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 330
Оскарження: 21.12.2020 08:14 - 01.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
226 218.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
226 218.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2020 08:14
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ГУД СТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41503075
-
Контактна особа:
Олена Балашова +380672842347 good-store-2020@ukr.net
-
Адреса:
54052, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОВУЛОК МАРІЇ РИБАЛЬЧЕНКО, будинок 44
Початкова пропозиція
254 176.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
258 201.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 667.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ФОП "ІВАНІШИНА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2632807787
-
Контактна особа:
Людмила Іванішина +380680663043,+380956208386 aivanisin9@gmail.com
-
Адреса:
56100, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Баштанка,, ВУЛИЦЯ А.ПІВЕНЬ, будинок 4
Початкова пропозиція
268 782.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 170.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
31a6c71e9f3046a085757b8d7ea9a856
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-23-000375-a-c1
Постачальник:
ТОВ Торговий дім "Бекон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24788518
-
Контактна особа:
Іванова Тамара Володимирівна +380512646145 bekon_acc@ukr.net
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 330
Номер договору:
1
Сума договору:
173 218.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
144 348.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
05.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний