• Відкриті торги
  • КЕП

Філе куряче, свинина, яловичина

Оголошено тендер

292 940.00 UAH
Номер: 0868849f6483461f869fa304f32be1e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-20-007899-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
Замовник: Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
Очікувана вартість: 292 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Філе куряче, свинина, яловичина
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.11.2020 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
філе куряче
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 318 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
свинина
Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина
Кількість 906 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
яловичина
Код ДК 021:2015: 15111000-9 М’ясо великої рогатої худоби родини бикових
Кількість 1024 кілограм
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума292 940.00 UAH