-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе куряче, свинина, яловичина
173 218.00
UAH з ПДВ
Номер:
31a6c71e9f3046a085757b8d7ea9a856
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-23-000375-a-c1
Замовник:
Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Контактна особа:
Юхнич Тетяна Григорівна +380997253645 t.yuhnich@yandex.ua
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Торговий дім "Бекон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24788518
-
Контактна особа:
Іванова Тамара Володимирівна +380512646145 bekon_acc@ukr.net
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 330
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
05.01.2021 00:00
Період дії договору:
05.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
173 218.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 869.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
філе куряче
Кількість
277.1 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
свинина
Кількість
780.877 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
яловичина
Кількість
891.436 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5883fa8d6ab84d05b59b85a2a7173ff1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку з затвердженням тимчасового кошторису видатків
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ed88ff8de3d34df2a19a064c58838794
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
строк дії договору набирає чинності з дати його підписання
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
25.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8b3a5644a698437f8d2094cb85515ed7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору та виконання зобов'язань щодо передання товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
25.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
8a01817ec1d94501b6663071d7dba1e4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
16.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
be3b4fdd0df34abe97ba7c9835c85bca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
93cbc8523d99408eaf0183e75a18bb75
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
28.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c7fbec0a82e046fea2cc82570d750f83
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились зменшити суму Договору на 53 000.00 грн. та відповідно обсяги закупівлі
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
24.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано