-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-11-23-000890-c
Завершена
1 402 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 012.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 012.50 UAH
Номер:
00b91ef7346c4814b96c8991cf0f6574
Внутрішній номер закупівлі:
7321537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-23-000890-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛЬНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пироженко Олександр Ростиславович 380473131049 talnecrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 402 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 012.50 UAH
Період уточнення:
23.11.2020 09:25 - 30.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2020 09:25 - 10.12.2020 00:00
Аукціон:
10.12.2020 11:00 - 10.12.2020 11:33
Період кваліфікації:
10.12.2020 11:33 - 15.12.2020 10:48
Період завантаження договору:
15.12.2020 10:48 - 04.01.2021 10:48
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів у національній валюті на розрахунковий рахунок Постачальника у вигляді 100% оплати до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
165000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, межа балансової незалежності замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Оскарження: 14.12.2020 10:54 - 25.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380674021456, 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА АНДРІЯ САХАРОВА, будинок 82, офіс 82
Оскарження: 14.12.2020 10:54 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 039 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 039 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2020 10:54
Документи
112
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО"
Оскарження: 15.12.2020 10:48 - 26.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43726412
-
Контактна особа:
Тендер Олексій 380985778698 manager_d86@ukr.net
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, 87515, Донецька обл., місто Маріуполь, Центральний район, ВУЛИЦЯ ТОРГОВА, будинок 2
Оскарження: 15.12.2020 10:48 - 26.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 282 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 282 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2020 10:48
Документи
190
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРГАЗ ЕНЕРГО ПОСТАВКА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42907209
-
Контактна особа:
УкргазЕнергоПоставка ТОВ 380670057079, 380678070606 office@ugep.com.ua
-
Адреса:
03169, Україна, Київська область, Київ, пров. Московський, 2-б
Початкова пропозиція
1 306 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 283 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Левченко Віра Володимирівна 380976485813, 380671849253, dogovor@ztgas.com.ua
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, Перемоги майдан, 10
Початкова пропозиція
1 402 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 402 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
123
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7d305c3754c4fcdae7a02185fbbabe3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-23-000890-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43726412
-
Контактна особа:
Тендер Олексій 380985778698 manager_d86@ukr.net
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, 87515, Донецька обл., місто Маріуполь, Центральний район, ВУЛИЦЯ ТОРГОВА, будинок 2
Номер договору:
137(21)АГ
Сума договору:
666 023.54 UAH з ПДВ
Сума договору:
555 019.62 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 30.05.2021 00:00
Дата підписання:
28.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний