-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
1 402 500.00
UAH
Номер:
c5b37e7585a240a9949d1c15e1f5d5ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-23-000246-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛЬНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛЬНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 402 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
Категорія замовника відповідно до п.3 ч.4 ст.2 Закону – Підприємства, установи, організації.
Очікувана вартість з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
23.11.2020 08:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 402 500.00 UAH