-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
666 023.54
UAH з ПДВ
Номер:
a7d305c3754c4fcdae7a02185fbbabe3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-23-000890-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛЬНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Контактна особа:
Пироженко Олександр Ростиславович 380473131049 talnecrl@gmail.com
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43726412
-
Контактна особа:
Тендер Олексій 380985778698 manager_d86@ukr.net
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, 87515, Донецька обл., місто Маріуполь, Центральний район, ВУЛИЦЯ ТОРГОВА, будинок 2
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
137(21)АГ
Дата підписання:
28.12.2020 00:00
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 30.05.2021 00:00
Сума договору:
666 023.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 003.92 UAH)
Оплачено:
666 023.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 003.92 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
78764.82 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, межа балансової незалежності замовника
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c1644e89413b436fa08a3827daf11849
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №1 від 18.01.2021 року.
п.14. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
п.15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3551fe55e54f4d77a731c34a5b8151dd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
925ff89a729740579a5a159fb87293c7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
18.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано