-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Тендер Prozorro UA-2017-02-22-002058-c
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі
Завершена
1 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
50ae08e0732048c48bc57332326dd8f9
Внутрішній номер закупівлі:
731827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-22-002058-c
Замовник:
Філія "ЦТС" Ліски" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
02092, Україна, Київська обл., Київ, вул.Довбуша, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кузнецов Володимир Євгенійовича ez@liski.ua http://liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2017 15:50 - 27.02.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2017 15:50 - 09.03.2017 16:00
Аукціон:
10.03.2017 11:29 - 10.03.2017 11:50
Період кваліфікації:
10.03.2017 11:50 - 23.03.2017 13:54
Період завантаження договору:
10.03.2017 11:50 - 30.03.2017 11:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Апекс"
Оскарження: 10.03.2017 11:50 - 03.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32246453
-
Контактна особа:
Кипиченко Анатолий Анатольевич +380674446232 kypychenko@yahoo.com
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, Київ, ВУЛ ВІКЕНТІЯ БЕРЕТТІ Д. 10 КВ. 113
Оскарження: 10.03.2017 11:50 - 03.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
995 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
994 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2017 13:54
Документи
32
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Українські інформаційні системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38604966
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Українські інформаційні системи" +380635994311 dmytro.okhrimenko@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Україна, 01042, м.Київ, вул. Чигоріна,55,оф.9
Початкова пропозиція
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
995 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
8329b607eab146fc82b669c21b34684a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-22-002058-c-c1
Постачальник:
Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Апекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32246453
-
Контактна особа:
Кипиченко Анатолий Анатольевич +380674446232 kypychenko@yahoo.com
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, Київ, ВУЛ ВІКЕНТІЯ БЕРЕТТІ Д. 10 КВ. 113
Номер договору:
95-ЮІ
Сума договору:
994 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
10.04.2017 00:00
Статус:
Підписаний