-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі
994 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8329b607eab146fc82b669c21b34684a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-22-002058-c-c1
Постачальник:
Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Апекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32246453
-
Контактна особа:
Кипиченко Анатолий Анатольевич +380674446232 kypychenko@yahoo.com
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, Київ, ВУЛ ВІКЕНТІЯ БЕРЕТТІ Д. 10 КВ. 113
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Опис:
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі
Номер договору:
95-ЮІ
Дата підписання:
10.04.2017 00:00
Період дії договору:
10.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
994 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.03.2017 - 31.12.2017