-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Тендер Prozorro UA-2017-02-22-002058-c
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі
Завершена
1 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Період оскарження:
22.02.2017 15:50 - 05.03.2017 00:00
Нічого не знайдено.