• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. Замовником вимагається внесення учасником забезпечення тендерної пропозиції. Сума забезпечення: 10 000.00 грн. (десять тисяч гривень 00 копійок) гривень. Строк дії забезпечення: відповідно до п.3.4.1 розділу ІІІ тендерної документації. Вид забезпечення: електронна банківська гарантія. Електронна банківська гарантія повинна бути безумовною (свідчити про безумовний обов'язок банку сплатити на користь Замовника: Дунаєвецька селищна рада (код ЄДРПОУ 04406414, р/р UA118201720355129001000052715 в Державна казначейська служба України в м.Києві МФО 820172) суму забезпечення тендерної пропозиції при виникненні обставин, вказаних у пункті 3 Розділу III цієї тендерної документації) та не може бути відкликана протягом строку її дії. Банківська гарантія повинна бути оформленою відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639. Більш детально в ч 2 та 3 Розділу ІІІ тендерної документації.

Завершена

3 024 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 120.00 UAH
Номер: 8ea4fc950ed646c8902c00f98c33b3e2
Внутрішній номер закупівлі: 7315091
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-20-003039-a   
Замовник: Дунаєвецька селищна рада
Контактна особа: Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 024 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 120.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 10 000.00 UAH
Період уточнення: 20.11.2020 16:17 - 26.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2020 16:17 - 06.12.2020 18:00
Аукціон: 07.12.2020 15:44 - 07.12.2020 16:17
Період кваліфікації: 07.12.2020 16:17 - 14.12.2020 15:43
Період завантаження договору: 14.12.2020 15:43 - 03.01.2021 15:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 336000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"

Оскарження: 14.12.2020 15:34 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 016 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 016 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2020 15:34
Документи 85
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРГАЗ ЕНЕРГО ПОСТАВКА»

Оскарження: 14.12.2020 15:43 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 247 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 232 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2020 15:43
Документи 27
Скарги 0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Початкова пропозиція 2 271 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 247 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0
ТОВ АС
Початкова пропозиція 2 382 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 367 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 36
Скарги 0

Контракти

Номер: 081ae06f0e754f9989e0a1df2896d43f
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-20-003039-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРГАЗ ЕНЕРГО ПОСТАВКА»
Номер договору: 21/158
Сума договору: 2 232 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 860 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 30.12.2020 00:00
Статус:
Розірваний
Договір
pdf
ДОДАТКОВА УГОДА Газ.pdf
pdf
Додаткова угода газ (1).pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
ДУ
p7s
sign.p7s