-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
3 024 000.00
UAH
Номер:
8d37f6c9132b45bbb4c6f2a57faf6a40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-20-002781-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 024 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням тендерного комітету, протокол № 14 від 20.11.2020 р. Закупівля здійснюється на очікувану вартість 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
20.11.2020 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 024 000.00 UAH