-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісні меблі
Тендер Prozorro UA-2017-03-09-000318-c
Адреса доставки: вул. Чорнобильська, 5/7, м. Київ, 03179, вул. Булаховського, 26, м. Київ, 03164, вул. Єфремова, 11, м. Київ, 03179, вул. В. Кучера, 5, м. Київ, 03148, вул. Симиренка, 38, м. Київ, 03134, вул. П. Курінного, 2, м. Київ, 03148, вул. Відпочинку,11, м. Київ, 03115, вул. Крамського, 10, м. Київ, 03115, вул. Симиренка, 10, м. Київ, 03134.
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Номер:
7ef7eb8c53924a248cc97237609a377f
Внутрішній номер закупівлі:
730014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-09-000318-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199401
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, Симиренка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рожанська Анастасія Леонідівна +380444029858 kdcekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 800.00 UAH
Період уточнення:
09.03.2017 14:14 - 14.03.2017 14:19
Період прийому пропозицій:
09.03.2017 14:14 - 24.03.2017 14:19
Аукціон:
27.03.2017 12:03 - 27.03.2017 12:30
Період кваліфікації:
27.03.2017 12:30 - 27.03.2017 17:27
Період завантаження договору:
27.03.2017 12:30 - 16.04.2017 12:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі
Кількість
252 штуки
Період постачання
10.04.2017 - 10.05.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЛП Небога Михаил Николаевич
Оскарження: 27.03.2017 12:30 - 07.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3136607877
-
Контактна особа:
Небога Михаил Николаевич +380961179164 neboga@ukr.net
-
Адреса:
32200, Украина, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ, М.ДЕРАЖНЯ, ВУЛ ОЛІЙНИКА Д. 54А
Оскарження: 27.03.2017 12:30 - 07.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
466 544.81 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2017 17:27
Документи
24
Скарги
0
ФЛП Кравчук Александр Владимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135600699
-
Контактна особа:
Кравчук Александр Владимирович +380673206235 okravchuk@yahoo.com
-
Адреса:
22513, Украина, ВІННИЦЬКА ОБЛ, СМТ.ТУРБІВ, ВУЛ МИРУ Д. 94 КВ. 10
Початкова пропозиція
457 321.21 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
452 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
РІН КОНСАЛТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38747802
-
Контактна особа:
Курач Андрій 0970785061 a.toshok@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, м.Київ, М.КИЇВ, вул. ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, буд. 164, офіс 3
Початкова пропозиція
479 775.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
455 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
f1a2edccc30447519b6d2dc6dfde9111
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-09-000318-c-c1
Постачальник:
ФЛП Небога Михаил Николаевич
×
-
Код ЄДРПОУ:
3136607877
-
Контактна особа:
Небога Михаил Николаевич +380961179164 neboga@ukr.net
-
Адреса:
32200, Украина, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ, М.ДЕРАЖНЯ, ВУЛ ОЛІЙНИКА Д. 54А
Номер договору:
29
Сума договору:
450 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.04.2017 12:41 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
10.04.2017 12:41
Статус:
Підписаний