-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісні меблі
450 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
f1a2edccc30447519b6d2dc6dfde9111
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-09-000318-c-c1
Постачальник:
ФЛП Небога Михаил Николаевич
×
-
Код ЄДРПОУ:
3136607877
-
Контактна особа:
Небога Михаил Николаевич +380961179164 neboga@ukr.net
-
Адреса:
32200, Украина, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ, М.ДЕРАЖНЯ, ВУЛ ОЛІЙНИКА Д. 54А
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
10.04.2017 12:41
Період дії договору:
10.04.2017 12:41 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
450 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 450 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі
Кількість
252 штуки
Період постачання
10.04.2017 - 10.05.2017