-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вальниці
Тендер Prozorro UA-2020-11-19-001331-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 цієї Документації.
Завершена
416 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 084.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 084.00 UAH
Номер:
2ad53a2979d4442dba11af3968c48d6d
Внутрішній номер закупівлі:
7281238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-19-001331-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергийчук Оксана Викторовна (044) 281-78-81 o.serhiichuk@kbp.aero http://www.kbp.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 666.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 084.00 UAH
Період уточнення:
19.11.2020 12:38 - 28.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2020 12:38 - 08.12.2020 12:00
Аукціон:
09.12.2020 12:38 - 09.12.2020 13:05
Період кваліфікації:
09.12.2020 13:05 - 21.01.2021 14:29
Період завантаження договору:
21.01.2021 14:29 - 10.02.2021 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів після фактичної поставки Товару та підписання Сторонами видаткової накладної на поставлений Товар перераховує на поточний рахунок Постачальника 100% ціни фактично поставленого Товару. Інші умови оголошення: Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову або на російську мову. Умови стосовно перекладу зазначено в Розділі І «Загальні положення» Тендерної документації.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник маточини внутрішній
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник маточини зовнішній
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник шкворня нижній
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник шкворня верхній
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки, печатка В
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки, печатка В
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КИЇВ АСМ-ЗАПЧАСТИНИ"
Оскарження: 30.12.2020 16:41 - 10.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38672402
-
Контактна особа:
Олена Кукулевська +380676842918 kasmzap@i.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВІДРАДНИЙ, будинок 52-Бпроспект Відрадний, 52-Б
Оскарження: 30.12.2020 16:41 - 10.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
362 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 000.00 UAH без ПДВ
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПК ІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 21.01.2021 14:29 - 01.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38773958
-
Контактна особа:
Осіченко Наталія 0930961997 NATALY1987SNV@GMAIL.COM http://pkind.com.ua/
-
Адреса:
Україна, пер. Симферопольский, д.6, Д-1
Оскарження: 21.01.2021 14:29 - 01.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
375 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2021 14:29
Документи
49
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БНЛ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43810729
-
Контактна особа:
Коноваленко Сергій 380932181212 mail.bnltrade@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 02660, місто Київ, вул.Червоноткацька, будинок 87, офіс 10
Початкова пропозиція
397 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
918b010195894af682c27dce106d5ec9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-19-001331-a-b2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПК ІНДУСТРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38773958
-
Контактна особа:
Осіченко Наталія 0930961997 NATALY1987SNV@GMAIL.COM http://pkind.com.ua/
-
Адреса:
Україна, пер. Симферопольский, д.6, Д-1
Номер договору:
№35.1-14/3.2-002
Сума договору:
420 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
350 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Дата підписання:
05.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний