• Відкриті торги
  • КЕП

Вальниці

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 2b94f62c27c04ed8b7ae045d157e92cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-13-002009-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вальниці
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Дата опублікування: 13.11.2020 15:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH