-
Відкриті торги
-
КЕП
Вальниці
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 цієї Документації.
420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
918b010195894af682c27dce106d5ec9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-19-001331-a-b2
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Контактна особа:
Сергийчук Оксана Викторовна (044) 281-78-81 o.serhiichuk@kbp.aero http://www.kbp.kiev.ua
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПК ІНДУСТРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38773958
-
Контактна особа:
Осіченко Наталія 0930961997 NATALY1987SNV@GMAIL.COM http://pkind.com.ua/
-
Адреса:
Україна, пер. Симферопольский, д.6, Д-1
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Опис:
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 цієї Документації.
Номер договору:
№35.1-14/3.2-002
Дата підписання:
05.02.2021 00:00
Період дії договору:
05.02.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Сума договору:
420 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 000.00 UAH)
Оплачено:
57 946.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 657.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник маточини внутрішній
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник маточини зовнішній
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник шкворня нижній
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник шкворня верхній
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки, печатка В
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки, печатка В
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
підшипник
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті
підшипник
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль -7
На карті