-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Захищені носії особистого ключа "Алмаз-1К" або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-011568-c
Завершена
605 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 025.00 UAH
Номер:
55114960ba9c431daadb7bf6b2b302d6
Внутрішній номер закупівлі:
7268356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-18-011568-c
Замовник:
ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Микола Юрійович +380442003753 zakupivli_dpskyivobl@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
605 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 025.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 16:49 - 24.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2020 16:49 - 04.12.2020 09:00
Аукціон:
07.12.2020 12:35 - 07.12.2020 12:56
Період кваліфікації:
07.12.2020 12:56 - 11.12.2020 14:56
Період завантаження договору:
11.12.2020 14:56 - 31.12.2020 14:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Товару по факту поставки Товару на підставі видаткової накладної протягом двадцяти робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захищені носії особистого ключа "Алмаз-1К" або еквівалент
Кількість
1100 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Авест-Україна
Оскарження: 11.12.2020 14:56 - 22.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37963188
-
Контактна особа:
Бондар Антон Володимирович +380443616783 bondar@b-it.com.ua http://www.avest.com.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, вул. Берковецька, 1
Оскарження: 11.12.2020 14:56 - 22.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
528 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
528 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2020 14:56
Документи
30
Скарги
0
ПрАТ "Інститут інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22723472
-
Контактна особа:
Ольга Мірзоєва +380985765026 ekalmaz1c@iit.kharkov.ua
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, вул. Бакуліна,12
Початкова пропозиція
605 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
605 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
7900928d4799482fbf4881ff7e761c45
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-18-011568-c-c1
Постачальник:
ТОВ Авест-Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
37963188
-
Контактна особа:
Бондар Антон Володимирович +380443616783 bondar@b-it.com.ua http://www.avest.com.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, вул. Берковецька, 1
Номер договору:
2212/20
Сума договору:
528 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2020 03:00 - 31.12.2020 03:00
Дата підписання:
22.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний