-
Відкриті торги
-
КЕП
Захищені носії особистого ключа "Алмаз-1К" або еквівалент
Оголошено тендер
605 000.00
UAH
Номер:
ab5cd9645fdd4140866fc2339eaaa6e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-18-010440-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
605 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Захищені носії особистого ключа "Алмаз-1К" або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.11.2020 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума605 000.00 UAH