• Відкриті торги
  • КЕП

Захищені носії особистого ключа "Алмаз-1К" або еквівалент

528 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 7900928d4799482fbf4881ff7e761c45
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-18-011568-c-c1
Замовник: ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Постачальник: ТОВ Авест-Україна
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 2212/20
Дата підписання: 22.12.2020 00:00
Період дії договору: 22.12.2020 03:00 - 31.12.2020 03:00
Сума договору: 528 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 528 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захищені носії особистого ключа "Алмаз-1К" або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1100 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації