-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для їдальні (харчоблоку); 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2020-11-17-003093-a
Завершена
1 089 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 450.00 UAH
Номер:
0741d1e5c4854017944ce4b6e772af82
Внутрішній номер закупівлі:
7246081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-17-003093-a
Замовник:
Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, с.м.т Петриківка ,вул.Гончара,3,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Качан Юлія Леонідівна +380567674665 rono_petrik@i.ua https://rvo-petr.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 089 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 450.00 UAH
Період уточнення:
17.11.2020 17:30 - 23.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2020 17:30 - 03.12.2020 12:00
Аукціон:
04.12.2020 15:23 - 04.12.2020 15:44
Період кваліфікації:
04.12.2020 15:44 - 11.12.2020 09:30
Період завантаження договору:
11.12.2020 09:30 - 31.12.2020 09:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУсі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Документи або копії документів, що надаються Учасниками у складі їх тендерних пропозицій (у тому числі видані іншими установами, організаціями, підприємствами), викладені іншими мовами ніж українська повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект кухонний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Плита електрична ПЕ-6Ш або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Електрокип'ятильник ЕКГ-100 або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Овочерізка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Морозильна камера «Ларь»
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Шафа холодильна об’ємом 1200л
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Шафа пекарська ШПЕ-1
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Сковорода промислова
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Котел харчоварильний КЕ-100або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
М’ясорубка МІМ-300м (380В) або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Мармит (для підігріву перших страв)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Картоплеочисна машина МОК або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Мармит (для підігріву других страв)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛКІОНА БУД"
Оскарження: 11.12.2020 09:30 - 22.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483978
-
Контактна особа:
Демченко Олександр 380968645607, 380968645607 alkionabud@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 15Б
Оскарження: 11.12.2020 09:30 - 22.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 066 518.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 066 518.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2020 09:30
Документи
44
Скарги
0
ФОП БОРЩЕВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2815005412
-
Контактна особа:
Борщевський Костянтин Леонiдович 380680261300, iam.dima@gmail.com
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, Дніпродзержинськ, Бульвар Будiвельникiв, буд. 53, кв 22
Початкова пропозиція
1 089 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 089 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cc645aa08b28465bb21b64386f5f3dbe
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-17-003093-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛКІОНА БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483978
-
Контактна особа:
Демченко Олександр 380968645607, 380968645607 alkionabud@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 15Б
Номер договору:
1/12
Сума договору:
398 273.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
23.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний