-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для їдальні (харчоблоку); 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
398 273.00
UAH без ПДВ
Номер:
cc645aa08b28465bb21b64386f5f3dbe
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-17-003093-a-a1
Замовник:
Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
-
Контактна особа:
Качан Юлія Леонідівна +380567674665 rono_petrik@i.ua https://rvo-petr.ucoz.ua/
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, с.м.т Петриківка ,вул.Гончара,3,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛКІОНА БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483978
-
Контактна особа:
Демченко Олександр 380968645607, 380968645607 alkionabud@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 15Б
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/12
Дата підписання:
23.12.2020 00:00
Період дії договору:
23.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
398 273.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
398 273.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект кухонний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Електрокип'ятильник ЕКГ-100 або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Овочерізка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Морозильна камера «Ларь»
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
М’ясорубка МІМ-300м (380В) або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Картоплеочисна машина МОК або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, п/і 51830,с.Лобойківка, вул. Кооперативна,9; п/і 51840,смт. Курилівка, вул. Макаренка,2; п/і 51810,с. Шульгівка, вул. Центральна,103
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e31a938d65ce4d9e9395085c9d9036dc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено обсяг закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано