• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для їдальні (харчоблоку); 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

1 089 000.00 UAH
Номер: d768d932f39449c1a9576dd4ccbd4bc7
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-17-006465-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 089 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для їдальні (харчоблоку); 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: Комплект кухонний,відповідний код 39310000-8;Плита електрична ПЕ-6Ш або еквівалент відповідний код 39310000-8;Електрокип'ятильник ЕКГ-100 або еквівалент , відповідний код 39310000-8;Овочерізка ,відповідний код 39310000-8;Морозильна камера «Лавіднирь» ,відпой код 39310000-8; Шафа холодильна об’ємом 1200л, відповідний код 39310000-8 ;Шафа пекарська ШПЕ-1, або еквівалент,відповідний код 39310000-8;Сковорода промислова,відповідний код 39310000-8; Котел харчоварильний КЕ-100або еквівалент,відповідний код 39310000-8;М’ясорубка МІМ-300м (380В) або еквівалент відповідний код 39310000-8;Картоплеочисна машина МОК або еквівалент ,відповідний код 39310000-8;Мармит (для підігріву перших страв), відповідний код 39310000-8;.Мармит (для підігріву других страв),відповідний код 39310000-8
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.11.2020 17:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описперерозподіл коштів за разунок вільного залишку освітньої субвенції ,який склався на 01.01.2020року
Сума1 089 000.00 UAH