-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу
Тендер Prozorro UA-2020-11-11-011185-a
Вимоги до надання послуг визначені в тендерній документації. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову завірені учасником.
мін. крок: 0.5% або 65 552.18 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Додаткова контактна особа:
Завгородній Олександр Володимирович Zavhorodniy Oleksandr Volodymyrovych +380672715785 zakupki.ddi2@ukr.net
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Упорна 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
---
-
Код ЄДРПОУ:
43356209
-
Контактна особа:
Головачук Наталія Леонідівна +380679653852 llclikea@gmail.com
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БУДИНОК 156 А
Оскарження: 29.12.2020 16:22 - 09.01.2021 00:00
12 964 854.75 UAH без ПДВ
-
Код ЄДРПОУ:
37620175
-
Контактна особа:
Мокеева Людмила 380960215757, 380960215757 Lusi1964@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА, будинок 17 офіс 4
12 970 470.00 UAH без ПДВ
-
Код ЄДРПОУ:
37276566
-
Контактна особа:
Гентеш Ірина Григоріївна Garant-2010@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро (Дніпропетровськ), вул.Тверська, буд.1
13 107 150.00 UAH без ПДВ
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
43356209
-
Контактна особа:
Головачук Наталія Леонідівна +380679653852 llclikea@gmail.com
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БУДИНОК 156 А