-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу
12 964 854.75
UAH без ПДВ
Номер:
cce0385d0d8c46349ee6185bcdaa8401
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-11-011185-a-a1
Замовник:
КЗ"Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат№2"ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Контактна особа:
Завгородній Олександр Володимирович Zavhorodniy Oleksandr Volodymyrovych +380672715785 zakupki.ddi2@ukr.net
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Упорна 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ «ЛІКЕА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43356209
-
Контактна особа:
Головачук Наталія Леонідівна +380679653852 llclikea@gmail.com
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БУДИНОК 156 А
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
3
Дата підписання:
14.01.2021 10:00
Період дії договору:
14.01.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
12 964 854.75 UAH без ПДВ
Оплачено:
11 536 761.17 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вулиця Упорна,1а
На карті
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
51610, Україна, Дніпропетровська область, село Мишурин Ріг, Верхньодніпровського району, вулиця Зелена, 2а
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
6b5715bbd97c448aade17aa237fdc3e1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.01.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
27e7dee2701c41529ddec899e1df16b5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.01.2021 13:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b7de2e249ed34acb92a578ab7f704767
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.06.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7aa38413252b44adada3ee81c2c3a7b9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п. 3.2 Договору про надання послуг № 3 від 14.01.2021 та у звя’зку зі зміною кількості дітей по віковим категоріям з 01.07.2021 року сторони Договору прийшли до згоди зменшити обсяги та загальну суму Договору на суму 6,18грн. (шість гривень 18 коп.) без ПДВ та пункт 3.1. Договору викласти у новій редакції:
3.1. Ціна цього Договору становить 10 893 485,66 грн. (десять мільйонів вісімсот девяносто три тисячі чотириста вісімдесят п’ять грн. 66 коп.) без ПДВ.
2. Усі інші вимоги по Договору, що не зазначені у даній додатковій угоді, залишаються незмінними.
3. Додаток 1 до договору № 3 від 14.01.2021 року викласти у новій редакції, який набирає чинності з дати підписання цієї додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
19.07.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
584b8dafe96d4e7095bf3dd6041f27d8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
af2a2d915aa842be8cee0c47f6b0b71f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f73073a680224714ac44dd6316dc40d0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сума цієї додаткової становить 1 125 292,84 грн.( Один мiльйон сто двадцять п’ять тисяч двісті дев’яносто дві гривнi 84 коп.) , без ПДВ.
2. Строк надання послуг за цією додатковою угодою визначається сторонами з 01.01.2022 року по 28.02.2022 року у кількості визначеній згідно розрахунку вартості харчування, що є невід`ємною частиною цієї додаткової угоди Додаток 1.
3. Послуги Виконавцем надаються на умовах Договору з урахуванням цієї додаткової угоди.
4. Ця додаткова угода набирає чинності з дати її підписання обома сторонами Договору, діє до 28.02.2022 року, укладена українською мовою, у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу та є невід'ємною частиною Договору.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
19.01.2022 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0afbca564d3d468eb6a9b4065d295e57
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли взаємної згоди зменшити суму Додаткової угоди № 7 від 19 січня 2022 року на 100724,62 грн. (сто тисяч сімсот двадцять чотири грн. 62 коп.) без ПДВ та викласти п. 1 Додаткової угоди № 7 від 19 січня 2022 року в новій редакції:
«1. Сума цієї додаткової угоди становить 1 024 568,22 грн. (один мільйон двадцять чотири тисячі п’ятсот шістдесят вісім грн. 22 коп.) без ПДВ.»
2. Сторони дійшли взаємної згоди внести зміни у Додаток 1 до Додаткової угоди № 7 від 19 січня 2022 року до Договору про надання послуг № 3 від 14.01.2021 року та викласти його в новій редакції, який є невід’ємною частиною додаткової угоди.
3. Послуги Виконавцем надаються на умовах Договору з урахуванням цієї додаткової угоди.
4. Ця додаткова угода набирає чинності з дня її підписання і діє до 28.02.2022 року.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
28.02.2022 13:30
Статус:
Опубліковано