-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу
Оголошено тендер
13 110 435.00
UAH
Номер:
7de8612d803e4c7d80c4dc6aa41a8616
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-11-012250-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КЗ"Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат№2"ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Упорна 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ"Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат№2"ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Упорна 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 110 435.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.11.2020 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума13 110 435.00 UAH