-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15530000-2 Вершкове масло (вершкове масло із різним вмістом жиру)
Тендер Prozorro UA-2017-02-28-001114-b
масло вершкове селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 % - 1000 кг
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
1580f957b39d4206b6fd135af373db17
Внутрішній номер закупівлі:
715081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-28-001114-b
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лосіцька Марина +380445442205 LOSITSKA@KNTEU.KIEV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2017 16:04 - 10.03.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2017 16:04 - 20.03.2017 17:00
Аукціон:
21.03.2017 11:18 - 21.03.2017 11:39
Період кваліфікації:
21.03.2017 11:39 - 24.03.2017 12:01
Період завантаження договору:
21.03.2017 11:39 - 10.04.2017 11:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
масло вершкове селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 %
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
17.04.2017 - 31.08.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Кагма
Оскарження: 21.03.2017 11:39 - 04.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445883
-
Контактна особа:
Ткач Тамара Володимирівна +380457360909 pratkagma@meta.ua http://kagma.ua
-
Адреса:
09200, Україна, Київська область, Кагарлик, Столична,буд.14
Оскарження: 21.03.2017 11:39 - 04.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
109 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
109 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2017 12:01
Документи
53
Скарги
0
Публічне акціонерне товариство "Юрія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447853
-
Контактна особа:
Публічне акціонерне товариство "Юрія" +380504643167 zagorovskyi_oleh@ukr.net http://www.voloshkovepole.com.ua/ru/
-
Адреса:
Украина, Черкасская обл., Черкассы, м. Черкаси, вул. Вербовецького, 108
Початкова пропозиція
112 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a27f898afc9e4513acd819f2d264d724
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-28-001114-b-c1
Постачальник:
ПрАТ Кагма
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445883
-
Контактна особа:
Ткач Тамара Володимирівна +380457360909 pratkagma@meta.ua http://kagma.ua
-
Адреса:
09200, Україна, Київська область, Кагарлик, Столична,буд.14
Номер договору:
225
Сума договору:
109 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.04.2017 00:00 - 31.08.2017 00:00
Дата підписання:
04.04.2017 01:01
Статус:
Підписаний