-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15530000-2 Вершкове масло (вершкове масло із різним вмістом жиру)
Тендер Prozorro UA-2017-02-28-001114-b
масло вершкове селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 % - 1000 кг
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2017 16:04 - 10.03.2017 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим