-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15530000-2 Вершкове масло (вершкове масло із різним вмістом жиру)
масло вершкове селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 % - 1000 кг
109 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
a27f898afc9e4513acd819f2d264d724
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-28-001114-b-c1
Постачальник:
ПрАТ Кагма
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445883
-
Контактна особа:
Ткач Тамара Володимирівна +380457360909 pratkagma@meta.ua http://kagma.ua
-
Адреса:
09200, Україна, Київська область, Кагарлик, Столична,буд.14
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Опис:
масло вершкове селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 % - 1000 кг
Номер договору:
225
Дата підписання:
04.04.2017 01:01
Період дії договору:
04.04.2017 00:00 - 31.08.2017 00:00
Сума договору:
109 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 109 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
масло вершкове селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 %
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
17.04.2017 - 31.08.2017