-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-10-000568-c
Електрична енергія
Завершена
223 680.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 118.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 118.40 UAH
Номер:
0be89f03089b46208a2613ba03f09b62
Внутрішній номер закупівлі:
7118948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-10-000568-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬК0ГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
223 680.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 118.40 UAH
Період уточнення:
10.11.2020 09:13 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2020 09:13 - 30.11.2020 10:00
Аукціон:
01.12.2020 15:01 - 01.12.2020 15:22
Період кваліфікації:
01.12.2020 15:22 - 04.12.2020 09:23
Період завантаження договору:
04.12.2020 09:23 - 24.12.2020 09:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
96000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
Оскарження: 04.12.2020 09:23 - 15.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Михальчук Катерина Валентинівна 380332787323, 380332787323 vdm@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, 11-А
Оскарження: 04.12.2020 09:23 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
211 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
211 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 09:23
Документи
48
Скарги
0
ТОВ "ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42190690
-
Контактна особа:
Вероніка Лапіна +380443792926 tender@etg.co.ua
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СТАРОКИЇВСЬКА, будинок 14
Початкова пропозиція
223 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8644b15d21a4cc48da76a8c691e0b35
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-10-000568-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Михальчук Катерина Валентинівна 380332787323, 380332787323 vdm@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, 11-А
Номер договору:
23-21/46
Сума договору:
211 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
176 658.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 30.09.2021 00:00
Дата підписання:
23.12.2020 12:00
Статус:
Виконаний