-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
211 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
e8644b15d21a4cc48da76a8c691e0b35
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-10-000568-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬК0ГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Михальчук Катерина Валентинівна 380332787323, 380332787323 vdm@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, 11-А
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
23-21/46
Дата підписання:
23.12.2020 12:00
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 30.09.2021 00:00
Сума договору:
211 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 331.67 UAH)
Оплачено:
195 067.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 511.26 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
96000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
898c4c647fd84f00ac06f1b5d06bc72f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
керуючись Законом України «Про ринок електричної енергії» №2019-VIII від 13.04.2017 року, пунктом 7 частини п’ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: зміни встановленого згідно із законодавством регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни, чинним господарським та цивільним законодавством уклали дану Додаткову угоду (далі по тексту – Угода) до Договору про постачання електричної енергії споживачу № 23-21/46 від 23.12.2020 р. (далі по тексту – Договір) про наступне:
1. У зв’язку зі зміною регульованих цін (тарифів) та відповідно до Постанови НКРЕКП № 2353 від 09.12.2020р. установили, що з 01.01.2021 року ціна електричної енергії за Договором становить: 2,272669 грн. за 1 кВт*год., в тому числі:
– нерегульована частина ціни – 1,599961 грн. за 1кВт*год без урахування ПДВ;
– регульований тариф на послуги з передачі електричної енергії – 0,29393 грн. за 1кВт*год без урахування ПДВ;
– ПДВ – 0,378778 грн.
2. У зв’язку зі зміною ціни за одиницю товару Сторони погодили п.5.1 Договору викласти в наступній редакції:
«5.1. Загальна ціна (сума) цього Договору становить 218 176,22 грн. (двісті вісімнадцять тисяч сто сімдесят шість грн. 22 коп.)., в т.ч. ПДВ – 36362,70.»
3. Додаток 2 «СПЕЦИФІКАЦІЯ» викласти в новій редакції.
4. Всі інші умови Договору, які не передбачені цією Угодою, залишаються незмінними і Сторони підтверджують по них свої зобов’язання.
5. Сторони установили, що ця Додаткова угода набуває чинності з дня її підписання сторонами і застосовується до правовідносин між Сторонами з 01.01.2021 р.
Додаткова угода підписана в двох примірниках, що мають однакову юридичну силу та вважається невід’ємною частиною Договору про постачання електричної енергії споживачу №23-21/46 від 23.12.2020 р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.02.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
98eecba8de3043a5b8f76ee1b3ea195c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
23-21/46
Дата внесення змін до договору:
19.07.2021 09:20
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e446fb30dbce48258c588eb05527543d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
01.09.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
cd6d2539bd934c06a385bdde4e3cd2e8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення ціни договору з врахуванням фактичних об'ємів споживання
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
12.10.2021 09:30
Статус:
Опубліковано