• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

223 680.00 UAH
Номер: 1a56b72e5a5e4395bf26f4e7772cd470
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-09-007626-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
Очікувана вартість: 223 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 09.11.2020 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума223 680.00 UAH