• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Шейкер-інкубатор PST-60HL (або еквівалент)

Завершена

46 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 230.00 UAH
Номер: 767cd916cba94c37978aa5b95362ee00
Внутрішній номер закупівлі: 7117296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-09-011964-c   
Замовник: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Контактна особа: Брездень Тетяна Іванівна +380352435777 brezden_ti@ukr.net http://tnpu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 46 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 230.00 UAH
Період уточнення: 09.11.2020 20:13 - 15.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 09.11.2020 20:13 - 25.11.2020 18:00
Аукціон: 26.11.2020 12:37 - 26.11.2020 13:10
Період кваліфікації: 26.11.2020 13:10 - 30.11.2020 20:43
Період завантаження договору: 30.11.2020 20:43 - 20.12.2020 20:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шейкер-інкубатор PST-60HL (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 11.12.2020
Місце постачання 46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАБСВІТ"

Оскарження: 30.11.2020 20:43 - 11.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 32 239.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 849.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2020 20:43
Документи 47
Скарги 0
ТОВ "ДІАГЕН"
Початкова пропозиція 36 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0
ТОВ "Лабтайм ЛТД"
Початкова пропозиція 36 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0
Фізична особа - підприємець Слюсарчук Роман Ярославович
Початкова пропозиція 36 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: d6ef354968834257acdda3dfbbbf7797
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-09-011964-c-c1
Постачальник: ТОВ "ЛАБСВІТ"
Номер договору: 548/20
Сума договору: 31 849.62 UAH з ПДВ
Сума договору: 29 766.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 11.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
Звіт про виконання договору
p7s
sign.p7s