-
Відкриті торги
-
КЕП
Шейкер-інкубатор PST-60HL (або еквівалент)
Оголошено тендер
46 000.00
UAH
Номер:
bf78bb521a89403fa6d1f43280c18cb4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-09-004983-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
46 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шейкер-інкубатор PST-60HL (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.11.2020 18:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума46 000.00 UAH