-
Відкриті торги
-
КЕП
Шейкер-інкубатор PST-60HL (або еквівалент)
31 849.62
UAH з ПДВ
Номер:
d6ef354968834257acdda3dfbbbf7797
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-09-011964-c-c1
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Контактна особа:
Брездень Тетяна Іванівна +380352435777 brezden_ti@ukr.net http://tnpu.edu.ua
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛАБСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139172
-
Контактна особа:
Манасович Михайло Іванович 380445920303, 380673138280 tender@labsvit.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, Київська область, Київ, вул. Миколи Василенка, будинок 7-А
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
548/20
Дата підписання:
11.12.2020 00:00
Період дії договору:
11.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
31 849.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 083.62 UAH)
Оплачено:
31 849.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 083.62 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шейкер-інкубатор PST-60HL (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 11.12.2020