• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Виконання комплексу робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт «Просяне-Біловодськ-Широкий км 78+134 - км 91+375 в межах Щастинського району Луганської області.

Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, та підготовлені безпосередньо Учасником, повинні бути складені державною мовою - українською. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції викладені у р. ІІІ п. 2 Тендерній Документації.

Завершена

397 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 987.50 UAH
Номер: 64133987a0ab461e95dccb5d6627f2a7
Внутрішній номер закупівлі: 7091035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-06-012842-c   
Замовник: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мажар Юлія Олександрівна +380645242037 TENDER.LG@UKRAVTODOR.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 397 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 987.50 UAH
Період уточнення: 06.11.2020 15:24 - 14.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2020 15:24 - 24.11.2020 10:00
Аукціон: 25.11.2020 12:09 - 25.11.2020 12:30
Період кваліфікації: 25.11.2020 12:30 - 04.12.2020 11:31
Період завантаження договору: 04.12.2020 11:31 - 24.12.2020 11:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Виконання комплексу робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт «Просяне-Біловодськ-Широкий км 78+134 - км 91+375 в межах Щастинського району Луганської області.
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.04.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна,б.70 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою"

Оскарження: 26.11.2020 16:48 - 07.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 209 236.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 236.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.11.2020 16:48
Документи 23
Скарги 0
ТОВ "АРХІЗЕМ"

Оскарження: 04.12.2020 11:31 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 290 000.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 11:31
Документи 47
Скарги 0

Контракти

Номер: 28349b9fdbee4794ba2c60af4e1d1c08
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-06-012842-c-c1
Постачальник: ТОВ "АРХІЗЕМ"
Номер договору: 50-2020
Сума договору: 290 000.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 241 666.90 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 23.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 50-2020.pdf
pdf
Додаткова угода № 1 (1) (1).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 (1) (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s