-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Виконання комплексу робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт «Просяне-Біловодськ-Широкий км 78+134 - км 91+375 в межах Щастинського району Луганської області.
Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, та підготовлені безпосередньо Учасником, повинні бути складені державною мовою - українською. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції викладені у р. ІІІ п. 2 Тендерній Документації.
290 000.28
UAH з ПДВ
Номер:
28349b9fdbee4794ba2c60af4e1d1c08
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-06-012842-c-c1
Замовник:
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25903424
-
Контактна особа:
Мажар Юлія Олександрівна +380645242037 TENDER.LG@UKRAVTODOR.GOV.UA
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АРХІЗЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40219780
-
Контактна особа:
Михайло Михайлович Вакар +380689039803,+380661918046 archizem@gmail.com
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, м. Одеса, ВУЛИЦЯ ГРЕЦЬКА, будинок 44, офіс 304
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, та підготовлені безпосередньо Учасником, повинні бути складені державною мовою - українською. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції викладені у р. ІІІ п. 2 Тендерній Документації.
Номер договору:
50-2020
Дата підписання:
23.12.2020 00:00
Період дії договору:
23.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
290 000.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 333.38 UAH)
Оплачено:
290 000.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 333.38 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Виконання комплексу робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-13-14 Конт
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
03abfad0af8545a7a37cdcb87fc89941
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
d0a0bde11e2842f7ba66759583f08c3d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 5.1, п. 7,Додаток2
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано