• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Виконання комплексу робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт «Просяне-Біловодськ-Широкий км 78+134 - км 91+375 в межах Щастинського району Луганської області.

Оголошено тендер

397 500.00 UAH
Номер: c67f1c1dc74c4c63b9612744315f6787
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-06-002627-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 397 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Виконання комплексу робіт з оформленням права постійного користування земельними ділянками під існуючою автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт «Просяне-Біловодськ-Широкий км 78+134 - км 91+375 в межах Щастинського району Луганської області.
Примітки: Замовник згідно з п.3 ч.1 ст.2 ЗаконуУкраїни "Про публічні закупівлі", місцезнаходження - 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна,70
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 06.11.2020 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДержавний бюджет України, інші джерела
Сума397 500.00 UAH