-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)
Тендер Prozorro UA-2020-11-04-011327-c
тендерні пропозиції викладаються українською мовою
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
98fd9c73d1e546abb778b8b5a2080982
Внутрішній номер закупівлі:
7045011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-04-011327-c
Замовник:
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37503713
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Василівна Трофимова +380627446075,+380627440218 artorgh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2020 17:03 - 10.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2020 17:03 - 20.11.2020 00:00
Аукціон:
20.11.2020 15:44 - 20.11.2020 16:05
Період кваліфікації:
20.11.2020 16:05 - 23.11.2020 15:51
Період завантаження договору:
23.11.2020 15:51 - 13.12.2020 15:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)
Кількість
1204 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Смарагдовий сад
Оскарження: 23.11.2020 15:51 - 04.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41634388
-
Контактна особа:
Ковальова Вікторія Миколаївна +380669562897 kirichenko1512@ukr.net https://izumrudnyj-sad.com/
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, вул.Бахмутська, буд.6, кв.2
Оскарження: 23.11.2020 15:51 - 04.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
385 771.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 771.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2020 15:51
Документи
17
Скарги
0
ПП "ІНОЛ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35298834
-
Контактна особа:
Надія Сосницька +380504711582 inolstroi@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ КОРСУНСЬКОГО, будинок 71
Початкова пропозиція
392 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
392 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
e12572549fe14421a6a493b42c8fc9d0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-04-011327-c-c1
Постачальник:
ТОВ Смарагдовий сад
×
-
Код ЄДРПОУ:
41634388
-
Контактна особа:
Ковальова Вікторія Миколаївна +380669562897 kirichenko1512@ukr.net https://izumrudnyj-sad.com/
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, вул.Бахмутська, буд.6, кв.2
Номер договору:
28
Сума договору:
385 771.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
09.12.2020 16:00
Статус:
Виконаний