-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)
385 771.00
UAH без ПДВ
Номер:
e12572549fe14421a6a493b42c8fc9d0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-04-011327-c-c1
Замовник:
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37503713
-
Контактна особа:
Надія Василівна Трофимова +380627446075,+380627440218 artorgh@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Смарагдовий сад
×
-
Код ЄДРПОУ:
41634388
-
Контактна особа:
Ковальова Вікторія Миколаївна +380669562897 kirichenko1512@ukr.net https://izumrudnyj-sad.com/
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, вул.Бахмутська, буд.6, кв.2
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
28
Дата підписання:
09.12.2020 16:00
Період дії договору:
09.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
385 771.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
385 771.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)
Кількість
1204 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
acf1245b05ef4f378be8a58835747343
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.12.2020 17:00
Статус:
Опубліковано