• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 26c7306484324788b4f1de6657e3b7a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-04-010533-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
Замовник: Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання зелених насаджень довгострокового користування (багаторічних)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.11.2020 16:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH