-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2020-11-02-004932-b
Завершена
807 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 038.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 038.25 UAH
Номер:
04745652cf6643a485425dd226c8d036
Внутрішній номер закупівлі:
7000138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-02-004932-b
Замовник:
Інститут ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05510830
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ладченко Олена Валеріївна ladchenko2498054@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
807 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 038.25 UAH
Період уточнення:
02.11.2020 16:51 - 09.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2020 16:51 - 19.11.2020 13:00
Аукціон:
20.11.2020 15:41 - 20.11.2020 16:02
Період кваліфікації:
20.11.2020 16:02 - 23.11.2020 13:50
Період завантаження договору:
23.11.2020 13:50 - 13.12.2020 13:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
60090 Зворотня транскриптаза реагент ІВД, набір
Кількість
1 упаковка
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
62623 Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот ІВД
Кількість
7106 штуки
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
62173 Секвенування нуклеїнових кислот набір реагентів ІВД
Кількість
20 штуки
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
63385 Засіб для очищення медичного виробу
Кількість
30 літр
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
57834 Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій
Кількість
10 упаковка
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛТ Україна Лтд
Оскарження: 23.11.2020 13:50 - 04.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257647
-
Контактна особа:
Матвійчук Алла Миколаївна +380444927270 mam@alt.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Командарма Каменєва, 4-А
Оскарження: 23.11.2020 13:50 - 04.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
807 499.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
807 499.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2020 13:50
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Контактна особа:
Валько Наталія (067) 326-08-23 N.VALKO@LLG-UKRAINE.COM
-
Адреса:
02152, Україна, Київська область, Київ, 02160, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВОЗЗ’ЄДНАННЯ, будинок 15, кімната 801
Початкова пропозиція
807 645.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
807 645.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a2878320cb245858d08c4cf7563642f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-02-004932-b-c1
Постачальник:
ТОВ АЛТ Україна Лтд
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257647
-
Контактна особа:
Матвійчук Алла Миколаївна +380444927270 mam@alt.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Командарма Каменєва, 4-А
Номер договору:
1
Сума договору:
807 499.26 UAH з ПДВ
Сума договору:
672 916.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
07.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний