• Відкриті торги
  • КЕП

33600000-6 – Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

807 650.00 UAH
Номер: 9a288c6bb4ee4a8e97ca4aee70b5c94d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-02-007037-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Інститут ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України
Замовник: Інститут ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України
Очікувана вартість: 807 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 – Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.11.2020 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти гранту" Національний фонд досліджень України"
Сума807 650.00 UAH