-
Відкриті торги
-
КЕП
фармацевтична продукція
Фармацевтична продукція.
807 499.26
UAH з ПДВ
Номер:
8a2878320cb245858d08c4cf7563642f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-02-004932-b-c1
Замовник:
Інститут ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05510830
-
Контактна особа:
Ладченко Олена Валеріївна ladchenko2498054@ukr.net
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ АЛТ Україна Лтд
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257647
-
Контактна особа:
Матвійчук Алла Миколаївна +380444927270 mam@alt.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Командарма Каменєва, 4-А
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
Фармацевтична продукція.
Номер договору:
1
Дата підписання:
07.12.2020 00:00
Період дії договору:
07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
807 499.26 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 134 583.21 UAH)
Оплачено:
807 499.26 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 134 583.21 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
60090 Зворотня транскриптаза реагент ІВД, набір
Кількість
1 упаковка
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
62623 Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот ІВД
Кількість
7106 штуки
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
62173 Секвенування нуклеїнових кислот набір реагентів ІВД
Кількість
20 штуки
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
63385 Засіб для очищення медичного виробу
Кількість
30 літр
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020
Фармацевтична продукція
×
-
НК 024:2019:
57834 Кріопробірки для допоміжних репродуктивних технологій
Кількість
10 упаковка
Період постачання
05.12.2020 - 10.12.2020