-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гранули паливні
Тендер Prozorro UA-2020-10-30-001762-b
Тип джерела фінансування: Державний бюджет України
Завершена
464 105.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 641.06 UAH
мін. крок: 1% або 4 641.06 UAH
Номер:
738b12b692a242dcb47b488fe976b1b9
Внутрішній номер закупівлі:
6973392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-30-001762-b
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леонова Тетяна Олександрівна +380577398102 mtzvhnuvd@gmail.com http://univd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 105.66 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 641.06 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 000.00 UAH
Період уточнення:
30.10.2020 12:03 - 05.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2020 12:03 - 15.11.2020 12:07
Аукціон:
16.11.2020 15:40 - 16.11.2020 16:07
Період кваліфікації:
16.11.2020 16:07 - 19.11.2020 09:59
Період завантаження договору:
19.11.2020 09:59 - 09.12.2020 09:59
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПлата за поставлений Товар здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Учасника, вказаний у даному Договорі, протягом 90 (дев’яносто) банківських днів після отримання товару на підставі видаткових накладних з урахуванням реального фінансування видатків (та/або надходження коштів) Державного бюджету на зазначені цілі Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Кількість
104 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАСФОРТ ОІЛ ТРАНС"
Оскарження: 18.11.2020 15:56 - 29.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40710478
-
Контактна особа:
Зел Николай 380953532183, 380953532183 agro8export@ukr.net
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ МИРОНОСИЦЬКА, будинок 65
Оскарження: 18.11.2020 15:56 - 29.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.11.2020 15:56
Документи
32
Скарги
0
ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 19.11.2020 09:59 - 30.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2376001139
-
Контактна особа:
Олександр Мікляєв +380737355382 office@pelletaua.com
-
Адреса:
61136, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 37, квартира 239
Оскарження: 19.11.2020 09:59 - 30.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
463 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2020 09:59
Документи
58
Скарги
0
ФОП "ХАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2770700614
-
Контактна особа:
Олександр Харченко +380675780565 alex75.kharchenko@gmail.com
-
Адреса:
61120, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ТРАКТОРОБУДІВНИКІВ, будинок 65-В, квартира 76
Початкова пропозиція
459 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
79c5b81c08cc449fb849125c14eb6c81
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-30-001762-b-c1
Постачальник:
ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2376001139
-
Контактна особа:
Олександр Мікляєв +380737355382 office@pelletaua.com
-
Адреса:
61136, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 37, квартира 239
Номер договору:
641
Сума договору:
459 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
02.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний