• Відкриті торги
  • КЕП

Гранули паливні

Оголошено тендер

464 105.66 UAH
Номер: 90d5efd817114407b49eb0c482744fab
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-30-000926-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Очікувана вартість: 464 105.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гранули паливні
Примітки: Харківський національний університет внутрішніх справ, 61080, Україна , Харківська обл., Харків, проспект Льва Ландау 27, Категорія Замовника: Відповідно до пункту 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.10.2020 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Гранули паливні
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 104 тонни
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума464 105.66 UAH