-
Відкриті торги
-
КЕП
Гранули паливні
459 160.00
UAH без ПДВ
Номер:
79c5b81c08cc449fb849125c14eb6c81
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-30-001762-b-c1
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Контактна особа:
Леонова Тетяна Олександрівна +380577398102 mtzvhnuvd@gmail.com http://univd.edu.ua
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2376001139
-
Контактна особа:
Олександр Мікляєв +380737355382 office@pelletaua.com
-
Адреса:
61136, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 37, квартира 239
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
641
Дата підписання:
02.12.2020 00:00
Період дії договору:
02.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
459 160.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
459 160.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Кількість
104 тонни
Період постачання
до 31.12.2020